Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/

EquirandUA 2020

Категория: Соревнования
EquirandUA 2020

Місцем збору щорічного фестивалю кінного туризму EquirandUA в 2020 році був обраний замок Радомишль, що в Житомирській області. Команди мали прибути в точку ночівлі – сіло Лутівка поблизу Радомишля ввечері 15 серпня.

Команда «Идиллия» вирушила з села Лісовичи Вишгородського району напередодні, прибула в клуб Teteriv Country, подолавши 100 км. Зранку 15 серпня три команди разом:
Teteriv Country, Arion Endurance Stables та «Идиллия» – вирушили назустріч пригодам!

Спеціальними запрошеними були велосипедисти Максим Гордієнко та Сергій Легкий. Ми спонукаємо «веловершників» позмагатися з нами, та в майбутньому змінити сталевого коня на справжнього))

Переможцем стала команда «Идиллия», яка здолала найдовшу відстань – за 4 дні вони пройшли 200 км.

Також були запроваджені номинації:
• "Кращому блогеру" - за найкращий пост в соцмережах з текстом та фото про фестиваль. Приз отримала Леся Гордієнко – капітан команди Arion Endurance Stables .
• "Найкращому помічнику головного штурмана" - за активну допомогу в реальному, чи віддаленому режимі: слідкувати за маршрутом, кожного разу знати точку, де ми знаходимось, виправляти можливі помилки головного штурмана, активно спілкуватися щодо навигації тощо... Всі способи навігації та довідники є дозволеними. Приз отримала учасниця команди Arion Марія Гребеник.
• Та три спеціальних призи – наймолодшим учасникам фестивалю.

Величезна подяка Костянтину Борисову за цю можливість!
Олені Борисовій за чудову організацію і смачні сніданки/обіди/вечері
Ярославу Туровському за надійний супровід!
Компанію Decathlon Ukraine за призи та надзвичайно комфортні намети!

Дуже класне відео про фестиваль 2020 року
https://www.youtube.com/watch?v=J8FEEF-THk0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.