Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » ЕквіРогейн в Бобриці

ЕквіРогейн в Бобриці

Категория: Соревнования
ЕквіРогейн в БобриціОсінній сезон ЕквіРогейну розпочато! Перший етап пройшов в селі Бобриця в кінному клубі Arion Endurance. Більше двадцяти спортсменів (юних і дорослих) боролися у бобрицькому лісі в різних класах - кінному, вело, пішому та сімейному. Формат змагань цікавий тим, що пасує спортсменам різного рівня підготовки та урівнює їхні шанси за рахунок широкого вибору стратегій.


ЕквіРогейн в БобриціЕквіРогейн - це пригодницька гонитва, яка поєднує навички орієнтування, стратегії, тактики та вимагає гарної фізичної форми від спортсмена, оскільки за обмежений час потрібно "зібрати" якомога більше "відміток". Кожна відмітка вартує від 12 до 36 балів, залежно від складності та віддаленості від місця старту/фінішу і взяти їх всі практично неможливо за задумкою організатора. А відтак, спортсмени самі планують маршрути, залежно від наявних засобів пересування та досвіду. Наприклад, кіннота робить ставку на віддалені КП, до яких можна дістатися піщаними лісовими стежками, а велосипедисти мають перевагу асфальтованими дорогами, на яких кінь може лише крокувати. Цікаво, що найчастіше перемагають бігуни!

Все, що вам треба для участі - карта, компас, пристрій для фотографування та жага пригод.


ЕквіРогейн в БобриціВ Бобриці перемогу в абсолюті виборола сімейна команда - Дмитро, Вадим та Владислав Ліпчанчуки, які набрали 312 балів. Юні хлопці на велосипедах виявились спритнішими за коней, випередивши Тамару Борисову (піший залік) на 60 балів і вершників більш як на 110 балів. Третє місце в абсолюті з сумою балів 199 зайняла Ольга Бачваров на коні Майбах.


Результати ви можете побачити в таблиці:

ЕквіРогейн в Бобриці


ЕквіРогейн в БобриціКінний клуб Arion Endurance висловлює щиру подяку курс-дизайнеру Костянтину Борисову за цікавий маршрут, а Олені Борисовій та Лідії Данилюк за смачну рибну юшку!

Рогейн набирає обертів і вже за три тижні ми готуємось до фіналу в Тетерів Кантрі - дев'ятигодинної гонитви! Реєстрацію відкрито, долучайтесь - не пошкодуєте, адже це - найкращий активний відпочинок та перезавантеження!ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці
ЕквіРогейн в Бобриці


Фото Оля Бачваров та Іван Гордієнко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.