Регистрация    Войти
Авторизация
http://forum.trec.in.ua/index.php/user/-/
» » Генетичні та клінічні дослідження коней

Генетичні та клінічні дослідження коней

Категория: Новости
Генетичні та клінічні дослідження коней

Шановні колеги та власники тварин!

Раді повідомити, що з січня 2017 року, в КДТ «Ветеринарна допомога» Чернічко Г.О. здійснюється забір і відправка проб для генетичних досліджень в німецьку лабораторію ветеринарної медицини LABOKLIN. Співпраця здійснюється на базі клініки - партнера, що значно полегшить племінну роботу українським заводчикам, а також діагностику генетичних захворювань ветеринарнарним лікарям і власникам домашніх тварин (собаки, коти та коні).

ДОСТАВКА і ОПЛАТА проб до України уповноваженим кур’єром LABOKLIN покращить якість доставки матеріалу в лабораторію та зменшить її термін, а також полегшить здійснення ОПЛАТИ за дослідження.

LABOKLIN – провідна німецька приватна лабораторія, що є і однією з провідних в Європі. Більше, ніж 25 років лабораторія Laboklin існує виключно як лабораторія ветеринарної медицини. У відділенні молекулярної біологіі - «Labogen» - Laboklin протягом багатьох років успішно проводить генетичні тестування тварин, головним чином собак, котів, коней.

LABOKLIN є акредитованою лабораторією відповідно до DIN EN ISO / IEC 17025, результати тестів якої мають міжнародне значення. Спектр досліджень охоплює область підтвердження спорідненості і родоводу (генетичні відбитки пальців), а також генетичне підтвердження породи, і, по можливості, змішаний аналіз породи. Крім того, Laboklin може довести генетично численні фенотипні риси, такі як довжина волосся, колір волосся, рябкість, маски і т.п., і тим самим забезпечити керівництво для цільового розведення. Більша частина досліджень надає можливість виявлення спадкових захворювань.

Laboklin знаходиться в тісному контакті з багатьма міжнародними дослідницькими групами, пропонує численні ліцензовані тести та постійно розширює спектр можливих досліджень. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам тесту в нашій пропозиції, ймовірно тест знаходиться в розробці. З усіх питань, що виникли, обов'язково зв'яжіться з нами Laboklin@ukr.net

Забір і відправка матеріалу для генетичних та інших досліджень в лабораторію Laboklin проводиться щомісяця. Дні забору матеріалу Ви можете побачити на нашому сайті vet-dopomoga.com.ua в розділі ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, а також зателефонувати нам за телефонами 044-228-24-54, 098-757-99-77, 067-757-50-55, або написати нам на електронну скриньку Laboklin@ukr.net. Обов'язково вкажіть в темі забір аналізів і ваш контактний номер телефону. Будь ласка, перевiряйте папку "спам", iнодi наша вiдповiдь потрапляє туди.

За посиланням, що надані нижче, Ви можете знайти необхідну інформацію про генетичні дослідження по породах.

http://vet-dopomoga.com.ua/index.php/henetychni-doslidzhennia
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.